Schiphol Amsterdam Airport

Luchtvaartmaatschappijen Schiphol

Hier vindt u een overzicht van de luchtvaartmaatschappijen die van en naar luchthaven Schiphol vliegen. De gegevens in dit overzicht worden continu bijgewerkt. Bovendien vindt u hier een aantal bekende reisorganisaties waar u terecht kunt voor het boeken van een last minute vakantie met vertrek vanaf Schiphol.

Bent u op zoek naar aanbieders van goedkope vliegtickets, lastminute vakanties, all inclusive vakanties, fly and drive vakanties, vliegreizen binnen Europa of verre reizen? Ook dan bent u op Kiesjevliegreis.nl op het juiste adres!

Indien u een luchtvaartmaatschappij in deze lijst mist, of constateert dat een of meer gegevens onjuist zijn, neem dan contact met ons op.

Maatschappij E-mailadres Telefoonnr. Details
Air Arabia Maroc ams.bagagetracing@aviapar... +212 (0)522 - 539906 Bekijk details
Small Planet Airlines - - -
Onur Air crm@onurair.com +90 850 210 6687 Bekijk details
Jet Airways ams.reservations@jetairwa... +31 (0)20 - 3103030 Bekijk details
Aegean Airlines contact@aegeanair.com +30 210 6261000 Bekijk details
HOP! - +33 172 95 3333 Bekijk details
Georgian Airways georgianairways@airagenci... +31 (0)20-3161966 Bekijk details
American Airlines ams.bagagetracing@aviapar... 0031 (0)20 201 3550 Bekijk details
Air Canada - 0800 - 0229 769 Bekijk details
Air France - +31 (0)20 - 654 5720 Bekijk details
Air India - - Bekijk details
Aeromexico amgsasupport@aeromexico.c... +52 55 5133 4000 Bekijk details
Aerolineas Argentinas - - Bekijk details
Royal Air Maroc callcenter@royalairmaroc.... +31 (0)20 515 8590 Bekijk details
Finnair - +31 202 040 100 Bekijk details
Alitalia info.ams@alitalia.it +31 (0)20-6764479 Bekijk details
Belavia amsterdam@belavia.by +31 (0)20-7997757 Bekijk details
British Airways ams.bagagetracing@aviapar... +31 (0)20 - 346 9559 Bekijk details
Flybe - +44 207 308 0812 Bekijk details
EVA Air splkpbr@evaair.com +31 (0)20 5759166 Bekijk details
airBaltic - +371 67006006 Bekijk details
Corendon Airlines info@corendon.nl + 31 (0)23 7510606 Bekijk details
China Airlines sales.nl@china-airlines.c... +31 (0)20 - 646 1001 Bekijk details
Copa airlines - - Bekijk details
Corendon Dutch Airlines info@corendon.nl + 31 (0)23 7510606 Bekijk details
Alitalia CityLiner - - Bekijk details
Cathay Pacific Airways nl_reservations@cathaypac... +31 (0)20 - 653 2010 Bekijk details
China Southern Airlines info@csair.nl +31 (0)20 - 412 3120 Bekijk details
Delta Air Lines - +31 (0)20 721 9128 Bekijk details
Easyjet Zwitserland - - Bekijk details
Norwegian Air - +47 21490015 Bekijk details
Aer Lingus aerlingus.ams@aviareps.co... 0900-2658207 Bekijk details
Emirates - +31 20 203 5163 Bekijk details
Eurowings - - -
Eurowings ams.bagagetracing@aviapar... 0900 - 0401212 Bekijk details
Etihad Airways - (020) 20 35 444 Bekijk details
easyJet - (0)900-0401048 Bekijk details
Bulgaria Air amsterdam@air.bg +359 02 402 04 00 Bekijk details
Freebird Airlines info@freebirdairlines.com 003120 6554033 Bekijk details
Icelandair ams@icelandair.is +31 (0)20 521 3955 Bekijk details
Ryanair - - Bekijk details
Rossiya Airlines - - Bekijk details
Gol Transportes Aéreos - - Bekijk details
Garuda Indonesia - +31 (0)20 - 550 2600 Bekijk details
Air Seychelles - - Bekijk details
Thomas Cook - +32 2400 34 22 Bekijk details
Transavia - +31 (0)900 - 0737 Bekijk details
Iberia Express ams.bagagetracing@aviapar... 0900-7777717 Bekijk details
Iran Air info@iranair.nl +31 (0)20 - 405 4790 Bekijk details
Israir ams.bagagetracing@aviapar... +972 3 5109589 Bekijk details
Arkia customer.service@arkia.co... +972 3 6902210 Bekijk details
Japan Airlines - - Bekijk details
Adria Airways booking@adria.si +31 (0)20 79 52 600 Bekijk details
Air Serbia - +31 (0)20 - 675 1411 Bekijk details
Krakozhian Airways - - -
Air Astana info@air-astana.kz +31 (0)20 316 1945 Bekijk details
Korean Air - +31 (0)20 655 6333 Bekijk details
Atlasglobal ams.bagagetracing@aviapar... 0090 850 222 00 00 Bekijk details
KLM Royal Dutch Airlines - +31 (0)20 - 474 7747 Bekijk details
Air Malta ams.bagagetracing@aviapar... 0900 – 2030601 Bekijk details
Kenya Airways - +31 (0)20 474 7747 Bekijk details
Lufthansa ams.bagagetracing@aviapar... +31 (0)900-1234777 Bekijk details
Small Planet Airlines - - -
LOT Polish Airlines info@nordica.ee +372 66 42200 Bekijk details
Jet2.com - +44 203 059 8336 Bekijk details
Swiss Int. Air Lines ams.bagagetracing@aviapar... +31 (0)900 - 2020232 Bekijk details
El Al Israel Airlines reservations@elalams.nl +31 (0)20 - 644 0101 Bekijk details
Xiamen Airlines - +31 (0) 20 7989 123 Bekijk details
Air Mauritius - - Bekijk details
Egyptair - +31 (0)20 - 625 6661 Bekijk details
China Eastern Airlines ams-info@ceair.com +031 (0)20-3164888 Bekijk details
ANA All Nippon Airways - - Bekijk details
Onur Air info@onurair.nl - Bekijk details
CSA Czech Airlines ams@czechairlines.com +420 239 007 118 Bekijk details
TUI - 0900-8847 Bekijk details
Austrian Airlines ams.bagagetracing@aviapar... 0031 (0) 900 265 8920 Bekijk details
Croatia Airlines contact@croatiaairlines.h... +385 1 66 76 555 (HR) Bekijk details
Pegasus - - Bekijk details
Pegasus ams.bagagetracing@aviapar... +31 (0)20 262 6924 Bekijk details
Ukraine Int. Airlines Ukraine.ams@aviareps.com +31 (0) 20 - 6551174 Bekijk details
Surinam Airways ams.py@slm.nl +31 (0)900-8050 Bekijk details
Qatar Airways ams.bagagetracing@aviapar... +31 (0) 20 794 1434 Bekijk details
Royal Jordanian Airlines amstorj@rj.com +31 (0)23 555 5230 Bekijk details
Tarom - +31 (0)20-8004993 Bekijk details
SATA Internacional info@sata.pt +351 296 209 720 Bekijk details
South African Airways - - Bekijk details
SAS Scandinavian Airlines - +31 (0)900 - 74663727 Bekijk details
Air Cairo ams.bagagetracing@aviapar... 002 02 22687681 Bekijk details
Singapore Airlines AMS_reservations@singapor... 0900 1 618 618 Bekijk details
Aeroflot Russian Airlines callcenter@aeroflot.ru +31 (0)20 - 62 70 561 Bekijk details
Saudi Arabian Airlines - - Bekijk details
SkyWork Airlines service@flyskywork.com +41 (0)31 810 18 18 Bekijk details
Jetairfly - - Bekijk details
Thai Airways - - Bekijk details
Turkish Airlines info@turkishairlines.nl +31 (0)20 - 405 9636 Bekijk details
TAP Portugal reservas@tap.pt +31 (0)20 - 316 3970 Bekijk details
Air Transat info@airtransat.nl +31 (0)20 - 6551111 Bekijk details
Tunisair sales@tunisairamsterdam.n... +31 (0)20-3161959 Bekijk details
United Airlines ams.bagagetracing@aviapar... +31 (0)20 - 3469381 Bekijk details
Transaero Airlines - - Bekijk details

Bekijk meer luchtvaartmaatschappijen van en naar Schiphol